Archiwum z dnia: 29 stycznia 2019

Rusza IV edycja turnieju „Państwa, Miasta”!

Osoby pragnące wziąć udział zapraszamy do zgłaszania się. Zapisów w terminie od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r. dokonują: p. Paweł Adach sala nr 3 i p. Anna Pawelec sala nr 23. Uczniowie biorący udział, proszeni są o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny poniżej. Wszystkie pytania i wątpliwości proszę kierować do organizatorów konkursu. Powodzenia!!!

1. Państwa, Miasta – Regulamin

KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY 2019!

Wzorem lat ubiegłych cała społeczność szkolna – Dyrekcja, Uczniowie z Wychowawcami i Nauczycielami – pragnie wspólnie bawić się w karnawale. W tym roku zabawa odbędzie się pod hasłem: „PRZYBYSZE Z INNEJ PLANETY”. W związku niniejszym wydarzeniem
dn. 20.02.2019r. (środa) uczniowie przychodzą do szkoły przebrani w stroje karnawałowe nawiązujące do motywu przewodniego tegorocznej zabawy.

“Wszystkie Kolory Świata”

W styczniu zakończyliśmy akcję “Wszystkie Kolory Świata”. Uszyliśmy kilkanaście pięknych, jedynych w swoim rodzaju laleczek – niezwykłych laleczek, bo posiadających wielką moc – moc ratowania życia dzieci.
Pieniądze uzyskane ze sprzedaży lalek przekazaliśmy na ratowanie zdrowia i życia dzieci, które naszej pomocy potrzebują najbardziej.

Obiady w lutym

dni obiadowe 20 x 3,90 = 78 zł
Prosimy o dokonywanie wpłat od 28.01.19r. do 08.02.2019r.

Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły w godzinach: 8.00 – 10.00 oraz 13.00 – 15.00
(należy opłacić obiady co najmniej dwa dni robocze wcześniej przed planowanym żywieniem ucznia)