Daily Archives: 10 grudnia 2018

XXV Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

W dniu 7 grudnia 2018r. Daria Niedzielan brała udział w rejonowych  eliminacjach XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Wykonała pastorałkę „Całą noc padał śnieg” Zbigniewa Preisnera oraz kolędę „Lulajże Jezuniu”. Solistkę przygotowała pani Magdalena Osterczy.

Wróżby andrzejkowe w świetlicy

Wróżby andrzejkowe w naszej świetlicy to już tradycja. W tym roku dzieci z niecierpliwością czekały na ten radosny dzień, pełen niespodzianek. Podczas zabaw można było poznać imię przyszłej sympatii, dowiedzieć się, co mówią o przyszłości kwiaty i gwiazdy. Wszyscy wspaniale się bawili, a emocji i radości nie było końca 🙂

XVIII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny w SP nr 18 „Żyj zdrowo”

W dniu 28 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 18 w Kielcach odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny „ŻYJ ZDROWO” pod hasłem „Sałatka na szóstkę”.