Daily Archives: 4 października 2018

VI Memoriał im.Jarka Tkaczyka

W najbliższy piątek  i sobotę w hali sportowej SP 39 oraz kieleckiej Politechniki rozegrany zostanie VI Memoriał Jarka Tkaczyka. W zawodach uczestniczyć będzie około 250 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych U-16 i U-14. Swój przyjazd zapowiedziały drużyny piłki ręcznej z całej Polski. Gościć będziemy zespoły Padwy Zamość, Bursy Puławy, Pogoni Zabrze, Victorii Piaseczno, Wiertmetu Libusza, Czwórki Libiąż, KSZO Ostrowiec Św. oraz gospodarzy PGE VIVE Kielce. Zapraszamy wszystkich do kibicowania podczas Memoriału, który jest ważnym wydarzeniem w życiu naszej szkoły.

SZUKAMY SZACHOWYCH TALENTÓW!

Jeśli lubisz i potrafisz grać w szachy to zapraszamy do szkolnej drużyny szachowej. Już w październiku rusza Szkolna Liga. Wszystkich informacji udzielają nauczyciele wychowania fizycznego. Serdecznie zapraszamy.

GRY I ZABAWY DLA KLAS I-III

Rozwój fizyczny w młodym wieku jest bardzo ważny, dlatego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły zostały zorganizowane, tak jak w zeszłym roku, zajęcia sportowe – gry i zabawy, które prowadzone są przez panie nauczycielki wychowania fizycznego: p. Agnieszkę Merwart, p. Ewę Tofil i p. Izabelę Zasada.