Świetlicowy konkurs plastyczno – techniczny pt. „Zwierzaki – cudaki, zabawki z recyklingu”

28 kwietnia 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego pt. „Zwierzaki – cudaki, zabawki z recyklingu”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas 1- 3 uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zabawki z wykorzystaniem surowców wtórnych. Jego uczestnicy

wykazali się dużą kreatywnością. Jury nie miało łatwego zadania. Wszystkie prace zrobiły ogromne wrażenie na jurorach.

Laureaci konkursu:

I Miejsce

• Soboń Marysia – klasa 2d
  • Waldon Hania – klasa 1b

II Miejsce

• Znamirowski Krzysztof – klasa 3b
  • Twardowska Maria – klasa 2c
  • Górnicki Mikołaj – klasa 2a

III Miejsce

• Zaręba Natalia – klasa 2b
  • Kuźdub Lena – klasa 2a
  • Konarski Franek – klasa 1d
  • Malczewska Alicja – klasa 2c

Od organizatorek konkursu Pani Ewy Pałki Łebek, Aleksandry Boguckiej oraz Darii Lelas zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział,  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!