ŚWIETLICOWY KONKURS „OBYCIE UMILA ŻYCIE”

W dniu 13.04. 2018r. w naszej świetlicy szkolnej odbył się konkurs „Obycie umila życie” zorganizowany przez Panią K. Guzy i Panią A. Zelek. W konkursie wzięło udział 36 uczestników. Dzieci  podzielone zostały na 3 drużyny.  Pierwszą stanowili uczniowie klasy II a i III a, druga drużyna klasa I b i II a, trzecia drużyna uczniowie klasy Ic.

Zawodnicy odpowiadali na pytania dotyczące Savoir-vivru , za które mogli zdobyć od 1 do 2 punktów. Ponadto każda drużyna miała do wykonania zadanie praktyczne- prawidłowe nakrycie do stołu za które mogli zdobyć kolejne 3 punkty. Punktowana była poprawność wykonania zadań. Podczas konkursu panowała atmosfera rywalizacji połączona z dużą dawką świetnej zabawy. Zawodnicy wykazali się dużą znajomością zasad dobrego zachowania. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna klasy I c.

Zwycięzcom gratulujemy.