X Integracyjny Bieg Przełajowy

24. 04. 2016 r., niedziela, na dworze mokro, zimno i wietrznie, można wylegiwać się w łóżku do południa, ale są takie osoby w naszej szkole, które od biernego odpoczynku wolą czynny. Kilka minut przed godziną 12 w Biegu Ulicznym, którego trasa biegła alejkami Parku Miejskiego, wystartowała grupa uczniów naszego gimnazjum. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Agata Krzysiek, która zajęła V miejsce i Kinga Rutkowska, która na metę przybiegła VI. Wśród chłopców najlepszym z ” Siódemki ” okazał się Michał Śliwiński, który dobiegł na 8 pozycji. Wszyscy nasi uczniowie powinni czuć się wygranymi, ponieważ pokonali swoje słabości, a przede wszystkim dziękujemy, że mimo tak złej pogody i wolnego dnia chciało im się przyjść i wziąć udział w zawodach.