Wyśpiewaliśmy III miejsce!

Miło jest nam podzielić się z Wami radosną informacją! W piątek 9.12. w VII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej reprezentanci  naszej szkoły zdobyli trzecie miejsce. W skład zespołu weszli:  Olek Barański i Agata Jędrzejewska z kl 3c oraz Zosia Agatowska, Paulina Trela, Natalia Biłowicka, Patrycja Dobaj, Julka Kamińska oraz Natalia Szymczyk z kl. 2c. Zaśpiewali, a właściwie wyrapowali piosenkę zespołu Deine Freunde pt. Schokolade. W konkursie dzielnie wspierał ich także zespół kl. 2d z piosenką: Millionär.

Występ naszych uczniów spotkał się z ogromnym aplauzem zespołów innych szkół, a nam najbardziej podobało się zwycięskie wykonanie ballady Leonarda Coena (po niemiecku !) pt. Alleluja.