Wicemistrzostwo Polski na Gimnazjadzie Piłkarzy Ręcznych!

W dniach 18-21.06.2017 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Sportach Halowych w Piłce Ręcznej chłopców. W turnieju wzięło udział 16 najlepszych zespołów w Polsce, po jednym z każdego województwa. W tym gronie nasi chłopcy z III a spisali się wyśmienicie i dopiero w finale po dobrym meczu znaleźli swojego pogromcę.

W fazie grupowej pokonali kolejno:
GIM 7 Kielce-GIM Regimin 16:10
GIM 7 Kielce-GIM Brzeg 28:8
GIM 7 Kielce-GIM Legnica 17:12
W drugiej rundzie pokonali:
GIM 7 Kielce-GIM Brodnica 21:9
GIM 7 Kielce-Gim Chorzów 18:12
Finał
GIM 7 Kielce-GIM Łódź 16:21
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano naszego zawodnika Miłosza Wałacha, a cały skład to:
Wałach Miłosz, Kuczkowski Jakub, Kordos Tomasz, Żmudzki Jakub, Pajączkowski Jakub, Mierzwiński Krystian, Fąfara Maciej, Głogowski Jakub, Winiarski Jan, Cieszkowski Paweł, Łuczkiwicz Filip, Nowotniak Maciej, Murzec Michał, Lis Łukasz, Zdziech Filip, Rogowski Wiktor.
Trener: Paweł Grecak
Skip to content