Uroczyste wręczenie dyplomów DSD

W dniu 23.09 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach odbyła się uroczystość wręczenia absolwentom klas niemieckich ze wszystkich szkół województwa świętokrzyskiego dyplomów DSD I. Patronat nad uroczystością objęła pani Małgorzata Muzoł, Świętokrzyski Kurator Oświaty. Galę uświetniły popisy aktorskie byłych uczniów klas DSD, prezentacje multimedialne oraz wizyta pani Dorothei Burdzik, koordynatorki programu DSD.

Uczniowie Siódemki stawili się niemal w komplecie i odebrali prestiżowe dyplomy i nagrody ufundowane przez wójta gminy Sitkówka-Nowiny, pana Sebastiana Nowaczkiewicza. Należy przypomnieć, że nasza szkoła, jako jedyna placówka w województwie, może pochwalić się 100 procentową zdawalnością podczas ostatniej edycji egzaminu DSD. Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom. Oby tak dalej!

Skip to content