Sukces w Konkursie Plastycznym

Uczennica klasy 1a Maja Woś otrzymała wyróżnienie w

XVI Konkursie Plastycznym „Zabawki w literaturze”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Do konkursu wpłynęło 850 prac plastycznych wykonanych przez uczniów z Kielc i powiatu kieleckiego.

Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się 8 maja 2019 r. w Filii nr 11 (ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 53). Nagrody wręczali: Wiceprezydent Kielc Marcin Różycki, dyrektorzy instytucji organizujących przedsięwzięcie, jurorzy i sponsorzy konkursu. W części artystycznej spotkania wystąpiły przedszkolaki z PS nr 40 w Kielcach, które zaprezentowały przedstawienie muzyczno-taneczne do bajki „Kopciuszek”.

Zwycięskie prace można oglądać codziennie w godzinach otwarcia biblioteki.

GRATULUJEMY.