„Recykling na miarę – Moniuszko inspiruje” – wygrana w konkursie

Dnia 12 czerwca 2019 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się finał konkursu „ Recykling na miarę – Moniuszko inspiruje”. Organizatorem była Fundacja VIVE Serce Dzieciom, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach i WDK. Na konkurs wpłynęło 161 prac ze szkół województwa świętokrzyskiego. W gronie zwycięzców znalazła się uczennica  Izabela Król z klasy 3f, która wykonała pracę pt. „Wiosna”. Gratulujemy wygranej!!!!

Oprawę muzyczną na  uroczystość przygotowała Pani Magdalena Osterczy. Dzieci z edukacji wczesnoszkolnej zatańczyły mazura do muzyki Stanisława Moniuszki , a Pani Magdalena zaśpiewała dwie pieśni Moniuszki „ Złotą Rybkę”, oraz „Pieśń Wieczorną”.

Tancerze: Julia Kubisztal IIIa, Sarah Bruzzese IIIa, Filip Sadza IIIa, Daria Niedzielan IIc, Nikola Sęk IIc, Wiktor Stępień IIc, Kacper Świeboda IIc.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w to wydarzenie.