Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W dniach od 8 do 15 maja 2024r.  obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie”. Biblioteka to przestrzeń, która jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku, umiejętności czy preferencji czytelniczych. To centralne miejsce doświadczeń kulturalnych.

“Biblioteka – miejsce na czasie” nie ogranicza się do tradycyjnych książek – promuje różnorodność czytania, włączając w to: audiobooki, e-booki, gry edukacyjne, podcasty, platformy edukacyjne online oraz inne niestandardowe formy.

Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała konkurs fotograficzny „Pokaż swoją biblioteczkę. Napłynęło wiele ciekawych prac, spośród których wyróżniliśmy:

I miejsce – Oliver Kowalski z klasy 4c

II miejsce – Kacper Hagspiel z klasy 4a

III miejsce – Maciej Miter z klasy 5e

Gratulujemy!!!

Skip to content