Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

Jak co roku uczniowie naszej szkoły 26 kwietnia 2022 roku wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  „FOX” pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Konkurs skierowany jest do uczniów klas III-VIII. Udział w nim polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.

W tegorocznej edycji najwyższą ilość punktów zdobył Maximilian Sadrak z klasy VII B uzyskując wynik bardzo dobry.

Jako szkoła znaleźliśmy się na 79 miejscu na 400 placówek biorących udział w tym konkursie!

To zasługa naszych uczniów, którzy mimo, iż nie znaleźli się na podium- test rozwiązali bardzo dobrze 😊

Serdecznie dziękujemy Antkowi Kasznia, Pawłowi Piaseckiemu, Olafowi Bębenkowi, Bartkowi Skórze, Michałowi Wójcikowi, Oliwii Łakomiec i Ali Kruszynie za przygotowanie się do tego wyzwania.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie  przyszłym roku szkolnym.

Szkolny opiekun konkursu

Katarzyna Jarkowska-Walas