„Nie wykręcaj się – zbieraj nakrętki” – podsumowanie akcji zbierania nakrętek

Wraz z nadchodzącymi wakacjami zakończyliśmy tegoroczną zbiórkę plastikowych nakrętek, które 13 czerwca 2022 zostały przekazane na rzecz Fundacji Miśka Zdziśka.

Nasza szkoła systematycznie włącza się w działanie Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”, której  priorytetem działań jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, niesamodzielnym, potrzebujących pomocy. Podopieczni za pośrednictwem Fundacji zbierają środki na niezbędne leczenie, rehabilitację, sprzęt czy przystosowanie mieszkań pod potrzeby osób niepełnosprawnych.

Głównym celem akcji jest bezinteresowna pomoc niepełnosprawnym, podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zbiórka surowca wtórnego. Działanie to wpisuje się również w konkurs Samorządu Uczniowskiego „Liga Klas”,  który cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Z kolejną edycją ruszamy już od września 😊

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego,

Katarzyna Jarkowska-Walas

Agnieszka Długosz-Rzepka 

Skip to content