Najlepsi z Najlepszych!!!

26 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2023/2024.

Z dumą informujemy, że w tym zacnym gronie znalazło się pięcioro Uczniów naszej szkoły:

Julia Plaza – laureatka z języka polskiego (nauczyciel – p. Magdalena Kasperek)

Gabriela Znamirowska – laureatka z języka niemieckiego (nauczyciel – p. Małgorzata Kamińska-Woś)

Olaf Bębenek – laureat z matematyki (nauczyciel – p. Małgorzata Nawrot)

Kacper Grabarz – laureat z jezyka niemieckiego (nauczyciel – p. Barbara Radzewicz)

Filip Piwowarczyk – laureat z geografii (nayczyciel – p. Anna Pawelec)

Przypominamy, że Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych mają zapewniony wstęp do wybranej szkoły ponadpodstawowej. Serdecznie gratulujemy Uczniom, Ich Rodzicom i Nauczycielom!!!