MISTRZOSTWA KIELC W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W styczniu 2023 odbyły się Mistrzostwa Kielc w Mini Koszykówce chłopców, w których wzięło udział 5 zespołów: SP 39  (klasa VI s), SP 27, SP 25, SP 33, SP 31. Nasza reprezentacja klas VI wygrała wszystkie mecze i zdobyła I miejsce w Kielcach.

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa Nr 39

2. Szkoła Podstawowa Nr 27

3. Szkoła Podstawowa Nr 33

4. Szkoła Podstawowa Nr 25

5. Szkoła Podstawowa Nr 31

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 39 : Brzoza Borys, Forębski Adam, Janus Filip, Partyka Olaf, Adamczyk Patryk, Radek Alan, Sobierajski Wiktor, Kutwin Aleksander, Schmeidel Michał, Augustowski Maciej,  Raczyński Piotr, Sołtyk Wojciech, Sutowicz Borys, Tkaczyk Adam, Wisniewski Marcel.

Opiekun – Aleksander Litowski, Agnieszka Merwart

Skip to content