KONKURS „ O ZWIERZĘTACH”

Miesiąc październik jest obchodzony jako miesiąc dobroci dla zwierząt. Z tej okazji 30.10 br. o godz. 13.15 na sali teatralnej odbył się konkurs recytatorski „ O zwierzętach”. W konkursie wzięło udział 25 osób z klas 1-7. Konkurs oceniany był pod czujnym okiem jury: pani dyrektor Doroty Białek- Sołtys oraz nauczycieli p. Agnieszki Karyś- Toszkow i pani Anny Pater w trzech grupach: klasy 1, klasy 2-3 oraz klasy 4-7. Najlepszymi recytatorami zostali:

Klasy 1 Klasy 2-3 Klasy 4-7
I miejsce – Maciej Tarnowski kl.1c

II miejsce– Julia Kotowicz kl.1b

Kamila Piasecka kl.1a

Krzysztof Górnicki kl. 1b

I miejsce-Gabriela Toporek kl.3a,

Katarzyna Pacak kl. 3a,

 Martyna Skowronek kl. 3b

I miejsce-Maja Gołdzińska kl.4b

Aleksandra Zielińska kl. 7b

Osoby wyróżnione
Amelia Więcek kl.1b Joanna Kwiecień kl. 3b Alicja Borek kl. 7b

Pozostałe osoby zostały obdarowane drobnymi upominkami.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorki: Anna Pawelec i Anna Kwiecień

Skip to content