Konkurs na najpiękniej udekorowana salę lekcyjną i drzwi rozstrzygnięty!

W naszej szkole zagościł prawdziwie świąteczny klimat! W ramach Ligi Klas, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną i drzwi. Od początku grudnia klasy bardzo aktywnie uczestniczyły w przystrajaniu sal.

Finał konkursu miał miejsce dnia 17 grudnia. Jury w składzie: Pani Dyrektor Dorota Białek-Sołtys, Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Wojciech Rogóyski oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Katarzyna Jarkowska   pod uwagę brało zaangażowanie, pomysłowość oraz estetykę wykonania dekoracji. Po ocenie wszystkich sal lekcyjnych jury wybrało zwycięzców, którymi zostali klasa 1d i 1e, 3c oraz 8c. Wygrani otrzymują po 5 punktów za tę konkurencję. Swoją oryginalnością również przykuły uwagę drzwi klasy 8b. Jednocześnie przypominamy, że klasa, która do końca roku szkolnego uzbiera najwięcej punktów wygrywa nagrodę! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!