KONKURS HISTORYCZNY „ DROGI POLAKÓW DO NIEPODLEGŁOŚCI –POLSKIE POWSTANIA NARODOWE ” ROZSTRZYGNIĘTY

W związku z setną rocznicą  odzyskania niepodległości  państwa polskiego rozpoczęliśmy w naszej szkole realizację zadań, które mają na celu pogłębienie wiedzy uczniów o ważnych wydarzeniach  z dziejów naszego państwa oraz postaciach historycznych, które miały istotny wpływ na jego losy. Konkurs miał także kształtować postawy patriotyczne wśród młodego pokolenia Polaków. W ramach działań 17 uczniów przystąpiło do konkursu historycznego „ Drogi Polaków do niepodległości-polskie powstania narodowe”.  Uczestnicy wykazali
się dużą wiedzą historyczną, jednak, jak w każdym konkursie wyłoniono zwycięzców .
Najlepsi  uzyskali dyplomy i oceny celujące z historii. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i zachęcamy do dalszego studiowania dziejów naszej ojczyzny.

WYNIKI  KONKURSU HISTORYCZNEGO:

Gimnazjum

1 miejsce –Klaudia Gaweł kl. 3 D

2 miejsce- Partycja Dudek kl. 3F

3 miejsce- Weronika Miszczak kl. 3 C

Wyróżnienie -Grzegorz Banasik kl. 2 F

SZKOŁA PODSTAWOWA

1 miejsce Piotr Klusek kl. 7 B

2 miejsce Anna Wiktor kl. 7 B

3 miejsce Alicja Borek kl. 7 B

GRATULUJEMY !!!

 

 

 

 

Skip to content