Kolejny sukces najmłodszych uczniów Naszej Szkoły

Mimo, że koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, najmłodsi uczniowie nie zwalniają tempa i wraz z Rodzicami chętnie uczestniczą w różnorodnych konkursach.

Uczniowie klasy 2b wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Dobrze jemy. Ze szkołą na widelcu” w ramach którego opracowali swoją I Klasową Książkę Kucharską, w której zawarli przepisy na pyszne drugie śniadanie do szkoły. Na zgłoszoną pracę konkursową mogliśmy wszyscy głosować i dzięki temu mali kucharze zebrali liczne głosy, co pozwoliło awansować do 2 etapu. Tutaj decyzją komisji Książka Kucharska w wykonaniu uczniów z 2b zdobyła wyróżnienie, znajdując się w pierwszej 10 najwyżej ocenionych prac.

Uczniowie w ten sposób zdobyli dla Naszej szkoły nagrody, które umożliwią dalsze rozwijanie pasji i umiejętności kulinarnych najmłodszych dzieci.

Serdecznie dziękuję, w imieniu swoim i moich uczniów, Rodzicom za poświęcenie czasu i przygotowanie dzieci do konkursu.

Dziękuję również Wszystkim, którzy oddawali na Nas swoje głosy i przyczynili się tym samym do wielkiego sukcesu Naszych dzieci.

Skip to content