Klasa 6c w Kieleckim Centrum Kultury

Dnia 8 listopada uczniowie klasy 6c udali się na spektakl Kieleckiego Teatru Tańca „Syrenka Ariel”, taneczną adaptację baśni pt. Mała Syrenka Hansa Chrystiana Andersena.
Był to atrakcyjny sposób wspólnego spędzenia czasu przez uczniów oraz obejrzenia dużego widowiska taneczno-muzycznego.

Historia miłości syreny Ariel  i księcia Eryka zdobyła serca uczniów, natomiast wspaniała scenografia przedstawiająca  podwodny świat, w którym rozgrywała się akcja zachwyciła wszystkich. Oprócz głównych  bohaterów naszą sympatię zdobyła  rybka Florka
i krab Sebastian. Spektakl ukazał żywotność oraz piękno podwodnego świata. Widzowie nagrodzili tancerzy gromkimi brawami. Po tak dużej porcji pozytywnych wrażeń krótki spacer po Kielcach zapoznał uczniów z ciekawymi zakątkami naszego miasta.

Skip to content