Karnawałowy Zawrót Głowy 2017

27 stycznia po raz kolejny w naszej szkole odbył się Karnawałowy Zawrót Głowy. Motywem przewodnim było hobby, czyli To co lubię, co mnie kręci, to co kocham bez pamięci. I tym razem nie zawiodła młodzież naszego gimnazjum. Na sali gimnastycznej można było dostrzec: greckich filozofów, przystojniaków, zwolenników warzyw wraz z wyciskarką wszelkich soków. Dumnie prezentowali się żołnierze, sportowcy i ich kibice. Nie mogło obyć się bez gangsterów, lekarzy, fanów Harrego Pottera i Gwiezdnych wojen.
Imprezę prowadziły dwie niezwykłe dziewczyny z III c: Julka i Agata. Jak co roku zabawa zakończyła się rozdaniem Nagród Dyrektora Szkoły, które zdobyli uczniowie II a za pokaz fitness, III c za „High School Musical“, III b za wspaniałą reanimację konia, II b za widowiskową jazdę na miotłach, I c za muzyczne potańcówki oraz Natalia Wojtaś uczennica klasy I d za cudowny śpiew. Wyróżnienie otrzymali również gangsterzy z III d. Wszystkim dziękujemy za przygotowanie fantastycznych przebrań i doskonałą zabawę.

Skip to content