II miejsce w MISTRZOSTWACH KIELC W TURNIEJU GIER I ZABAW

Nasi najlepsi, najwspanialsi, najsprawniejsi , a przede wszystkim NAJMŁODSI SPORTOWCY zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Kielc w Turnieju Gier i Zabaw klas I-III. Rywalizacja była zacięta, ale uczniowie SP 39 walczyli od początku do końca, nie odpuszczając żadnej konkurencji, a przede wszystkim mocno się wspierając, motywując i dopingując sobie. Szkołę naszą reprezentowali:  Wilk Hanna, Adamczyk Alicja, Kowalczyk Julia, Pastuszko Maria, Ściegienna  Zuzanna, Przybylski Leon, Przybylski Marcin, Grzybowski Adam, Turkowski Mikołaj, Salomon Gabriela, Salomon Maria, Kasztelan Gabriela, Stasiak Hanna, Strójwąs Feliks, Sańpruch Aleksander, Wójcik Wiktor, Piotrowski Krzysztof, Kozłowska Oliwia, Malczewska Alicja, Jończyk Natalia, Wołowiec Klaudyna, Pastuszko Franek, Pastuszko Antoni, Kozera Karol, Yanushevskyi Jewgen, Grzywna Lena. OGROMNE GRATULACE ! ! ! 

Podczas tych zawodów uczennice klas 6 jako wolontariuszki pełniły rolę sędziów, oraz pomagały przy opiece nad młodszymi koleżankami i kolegami. Starsze Dziewczęta przeprowadziły również profesjonalne rozgrzewki we wszystkich zespołach, oraz wspierały i dopingowały młodych sportowców. Dla Was również dziewczynki należą się brawa! ! !

Skip to content