I miejsce w międzyszkolnym konkursie bibliotecznym

Dnia 27.11.2019r. w Radiu eM odbyło się uroczyste rozdanie nagród w międzyszkolnym konkursie „ Literackie inspiracje w fotografii” zorganizowanym przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich- oddział Kielce.

Uczennica naszej szkoły Emilia Kwiecień z klasy 8b zajęła I miejsce wśród uczniów szkół podstawowych. Zadaniem w konkursie było wykonać fotografię o tematyce jesiennej i opisać ją cytatem odnoszącym się do motywu jesieni w literaturze. Serdecznie Emilii gratulujemy!!!

Wręczenie dyplomów i nagród uświetnił występ uczennic Szkoły Muzycznej im. Ludomira Różyckiego, które przepięknie zaśpiewały utwory Stanisława Moniuszki.

Niespodzianką dla laureatów była możliwość zwiedzenia radia eM. Młodzież miała okazję poznać specyfikę pracy w radiu i porozmawiać z dziennikarzami radiowymi.