Finał II Wojewódzkiego Konkursu „Zostań bankowcem”

W dniu 20 maja 2016r. w Samorządowym Gimnazjum w Zbludowicach k. Buska Zdroju odbył się finał II Wojewódzkiego Konkursu „Zostań bankowcem”. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów (5 zespołów): Klaudia Gaweł, Aleksandra Zasadowska, Noemi Wawrzos, Olga Wawrzak, Julia Wójcik, Marta Tomaszewska, Klaudia Kurkiewicz, Amelia Hynek z klasy 1d, Aleksandra Połeć, Aleksandra Kwiatkowska, Paulina Wróblewska z 2g, Anna Buras, Wiktoria Stępień z 3g i Patryk Słowakiewicz z 3b. W zmaganiach uczestniczyło 61 zespołów (183 uczniów), które w finale rozwiązywały test o tematyce matematyczno – ekonomicznej.
Nasi uczniowie w składzie: Anna Buras, Wiktoria Stępień i Patryk Słowakiewicz znaleźli się w ścisłym gronie laureatów (9 drużyn) i zajęli bardzo dobre 6 miejsce.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.