Festiwal Piosenek Świątecznych w języku angielskim „Christmas Song Festival”

12 grudnia w naszej szkole odbył się trzeci Festiwal Piosenek Świątecznych w języku angielskim „Christmas Song Festival” dla klas 0-3. To już nasza zimowa tradycja, w której uczniowie prezentują swoje umiejętności językowe i wokalne. Wszystkie dzieci bardzo chętnie przystąpiły do przygotowań repertuaru.

Utwory, które zaprezentowały to: „5 little elves”, „Snowflake”, „Let it snow”, „Jingle bells”, „S-A-N-T-A”, „Last Christmas”, “ We wish you a merry Christmas”, “I love Christmas”, “ Santa Claus rock”, “Merry Christmas everyone”, “All I want for Christmas” i “ Santa Claus is coming to town”.

Świąteczne piosenki wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój!

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tym cudownym wydarzeniu oraz zapraszamy za rok!

Organizatorzy: Justyna Stochmal, Agnieszka Bałdyga-Nowakowska

Skip to content