Dzień Mamy i Taty

…Uczyła pierwszych kroków.
Pierwszych słów nas uczyła.
Każdą łzę nam otarła.
Mamusia nasza miła.
Jak Ci się odwdzięczymy za wszystko
Droga Mamo!
Będziemy się starali Kochać Ciebie tak samo…

 

 

Dnia 06 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie z klasy 1 b  przygotowali dla swoich kochanych rodziców montaż słowno – muzyczny. Nie zabrakło również pokazów tanecznych. Dzieci w wyjątkowy sposób wyrażały swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazywały swoją miłość do swoich kochanych mam i tatusiów. Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi prezentami.

 

Atmosfera uroczystości była wspaniała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej wyjątkowej akademii. Poprzez wiersz, piosenkę, taniec wyraziły swoje uczucia oraz podziękowały  za trud włożony w ich wychowanie.