Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to czas niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W czwartek 23.01 w klasie 2b obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.  W pięknie udekorowanej sali teatralnej uczniowie przedstawili program artystyczny.

Oprócz wierszy i piosenek, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami.  Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia. Był to doskonały czas i okazja do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Skip to content