Christmas Song Festival

W piątek 17 grudnia odbył się w naszej szkole po raz pierwszy Festiwal Piosenek Świątecznych w języku angielskim „Christmas Song Festival”, w którym wzięli udział uczniowie klas 1-3. Dzieci bardzo chętnie przystąpiły do przygotowań repertuaru. Piosenki jakie zaprezentowali to: „Little Snowflake”, „We Wish You a Merry Christmas”, “Ring, Ring, Ring the Bells”, „Jingle Bells”, „I Love Christmas”, “Santa Claus is Coming to Town” oraz “Jingle Bell Rock”.

Świąteczne piosenki dobrze znane i młodszym i starszym wprowadziły nas w iście świąteczny nastrój!

Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w tym cudownym wydarzeniu. Do zobaczenia za rok w kolejnej edycji.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Merry Christmas and Happy New Year!

Katarzyna Jarkowska-Walas

Justyna Stochmal 

Skip to content