Bezpieczne ferie zimowe- podsumowanie konkursu

Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych to temat przewodni konkursu plastycznego adresowanego do uczniów klas 1-3, który odbył się przed feriami w naszej szkole. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, uświadamianie zagrożeń z jakimi mogą się spotkać uczniowie podczas zabaw zimowych, kształtowanie umiejętności przedstawiania tematu w pracy środkami plastycznymi oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej.   

Na konkurs wpłynęło wiele prac. Dzieci wykonały je zgodne z tematem, stosując różne techniki plastyczne. Komisja oceniła prace w trzech kategoriach wiekowych : kategoria klas I, klas II oraz kategoria klas III.

Oto lista nagrodzonych dzieci:

Klasy 1

I miejsce – Anna Korona  kl. 1a

II miejsce – Aleksandra Łozińska  kl. 1a

III miejsce – Marika Jaroń, Piotr Knap  kl. 1a

Klasy 2

I miejsce  –  Maja Woś  kl. 2a

II miejsce – Wiktoria Kwiecień  kl. 2b

III miejsce – Agata Krężołek  kl. 2a

Wyróżnienia – Jakub Dudała kl. 2b, Jakub Syska  kl. 2b

Klasy 3

I miejsce – Olaf Bębenek

II miejsce – Julia Janda

III miejsce – Maksym Klech, Michał Kasperek

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki.