Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla uczniów klas I – III, to dzień wyczekiwany z niecierpliwością. Jest atrakcją dostarczającą dzieciom wielu przeżyć i radości. Tegoroczny bal karnawałowy w naszej szkole odbył się 13 lutego. Nauczyciele i rodzice postarali się, aby sala balowa tęczą barw zapraszała do wesołej zabawy. W tym roku motywem przewodnim balu był „Alibaba i 40 rozbójników”.

W rolę Alibaby wcielił się prowadzący zabawę, pan Mateusz, a rozbójników było zdecydowanie więcej niż czterdziestu, nie brakowało również pięknych perskich księżniczek, policjantów, kotków i wielu innych postaci z bajek i filmów dla dzieci. Muzyka płynąca z głośników inspirowała do szalonej zabawy. Przy dźwiękach znanych przebojów wszystkie dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami bawiły się radośnie i wesoło. Animatorzy urozmaicali imprezę ciekawymi konkursami i zabawami. Zabawa była udana, a następna już za rok!

W trakcie balu odbyła się akcja pod hasłem „Słodkie serce dla Karolinki”. Dzięki otwartości serc i życzliwości przybyłych rodziców mogliśmy pomóc Karolince. Wszystkim darczyńcom serdecznie DZIĘKUJEMY.

Skip to content