Andrzejkowa noc w szkole

22 listopada uczniowie z klasy Ie, IId, IIIa oraz IIIc wraz ze swoimi wychowawcami oraz opiekunami spędzili w szkole całą noc. Wieczór zaczęliśmy od wróżb, dotyczących naszej przyszłości, następnie bawiliśmy się na dyskotece. Na kolację zjedliśmy pyszną pizzę oraz wypiliśmy ciepłą herbatę. Dostarczyło nam to energii na dalsze atrakcje. Po wspólnym posiłku poszliśmy na blok sportowy, gdzie wszyscy aktywnie spędziliśmy czas.


Mimo wspaniałej zabawy i świetnej atmosfery trzeba było trochę odpocząć, dlatego wróciliśmy do naszych klas i po szybkiej toalecie zrobiliśmy seans filmowy. Cisza nocna ogłoszona została ok. północy. Dzwonek lekcyjny obudził nas o 7.00 – na szczęście nie oznaczał on początku lekcji 🙂 Wspólnie uporządkowaliśmy klasy i zjedliśmy śniadanie. O godzinie 8.00 wszyscy rozeszliśmy się do domów. To była udana impreza!