AKTYWNOŚĆ CZYTELNICZA NASZYCH UCZNIÓW W LISTOPADZIE

  • „Czytelnikiem listopada” został Marcel Sikora z klasy IIC. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie „Helios”.

  • Dnia 27.11.2019r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs mitologiczny

„W krainie mitów greckich”. Uczniowie podzieleni na dwie grupy wiekowe wykazali się dużą znajomością historii, tradycji i religii starożytnej Grecji i Rzymu. Najlepszy wynik osiągnęli: Hanna Lelonek z klasy VIIB i Dawid Socha z klasy VIB.

  • Dnia 29.11. 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „W krainie mitów, baśni i legend”.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Aleksandra Łozińska z klasy IA

II miejsce – Michalina Świercz z klasy IC

III miejsce – Gabrysia Gądek z klasy IB

Wyróżnienia: Hanna Kożuchowska z klasy IIB i Mikołaj Pyczek z klasy IIIA

Nagrodzone  prace można zobaczyć  na wystawce w bibliotece szkolnej.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

4. Jak co miesiąc Członkowie Koła Czytelniczego naszej szkoły odwiedzili Przedszkole nr 42 na Słonecznym Wzgórzu. W ramach akcji „Posłuchaj Przedszkolaku” uczniowie z klasy VII B czytali dzieciom ciekawe bajeczki,  opowiadania i zadawały zagadki. Tematem przewodnim były Dzień Pluszowego Misia oraz Andrzejki.