AKTYWNOŚĆ CZYTELNICZA NASZYCH UCZNIÓW W KWIETNIU

  1. Dnia 25.04.2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „Wiosna w Poezji”, skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Uczniowie przygotowali wiersze o tematyce wiosennej oraz zaprezentowali je przed publicznością. Zwyciężczynią została Alicja Borek z klasy VIIB, która otrzymała podwójne bilety do kina „Helios”. Pozostali uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy oraz ocenę celującą z języka polskiego.

  1. Jak co miesiąc Członkowie Koła Czytelniczego naszego Gimnazjum odwiedzili Przedszkole nr 42 na Słonecznym Wzgórzu. W ramach akcji „Posłuchaj Przedszkolaku” nasze gimnazjalistki czytały dzieciom ciekawe bajeczki, opowiadania i zadawały zagadki. Ostatnio tematem przewodnim była wiosna.
  2. „Czytelnikiem kwietnia” została Julia Gutowska z klasy IID gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie „Helios”.

Skip to content