ACH,CO TO BYŁ ZA BAL !

–  To był najpiękniejszy bal w historii naszego Gimnazjum!-twierdzi jedna z uczennic.
–  Coś ty!To był najcudowniejszy bal w historii świata!-przerywa jej inna.
–  Zgadzam się, było odlotowo!-uśmiecha się wychowawczyni jednej z klas.
Jak więc było naprawdę na piątkowym Balu Klas Trzecich?
Wszystkie opinie są prawdziwe –  PRZEPIĘKNIE , UROCZYŚCIE,WYSTRZAŁOWO, WSPANIALE!

Imprezę zorganizowali  Rodzice uczniów klas trzecich.
   W pięknym Patio w budynku firmy Skanska bal rozpoczęto uroczystym polonezem, zgodnie z obowiązującą tradycją. Następnie Rodzice wręczyli kwiaty Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor, a uczniowie – Wychowawcom klas. Potem była sesja zdjęciowa,co widać na załączonych obrazkach☺!
         A potem to już rząd dusz przejął  DJ , a młodzież weszła na parkiet i…zeszła dopiero o godz.23! Co to się działo,co się działo – takiej zabawy jeszcze Patio nie widziało!!!
                                                                                         GRATULUJEMY! DZIĘKUJEMY!