VIII Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej pt. „Ilustracja Baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

W dniu 18.04.2022r. w świetlicy Szkoły Podstawowej nr. 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach  odbyło się rozstrzygnięcie VIII Międzyświetlicowego Konkursu Grafiki Komputerowej „Ilustracja Baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”.Naszą świetlicę reprezentował uczeń z klasy II B Ignacy Zelek. Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie ilustracji do wybranej baśni H. CH. Andersena w dowolnym programie graficznym. Ignaś z tym zadaniem poradził sobie znakomicie zdobył zaszczytne trzecie miejsce, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Młodemu artyście serdecznie gratulujemy sukcesu.  Opiekę nad uczeniem sprawowały Panie Dorota Mostowska i Kinga Tomaszewska.