V Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny o tematyce ekologicznej: „Jak wykorzystywać surowce wtórne?”- Eko-Instrument Muzyczny

W dniu 24.04.2018 r. w Świetlicy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach odbyło się rozstrzygnięcie V Międzyświetlicowego Konkursu Plastyczno – Technicznego o tematyce ekologicznej:  „Jak wykorzystywać surowce wtórne?”- Eko-Instrument Muzyczny.

Naszą świetlicę reprezentowały dwie uczennice: Maja Matulska z klasy Ib i Oliwia Soboń z klasy Ic.

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne zaprojektowanie i wykonanie instrumentu muzycznego z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych. Dziewczynki z tym zadaniem poradziły sobie wspaniale zdobywając  zaszczytne  miejsca :  Maja Matulska I miejsce, Oliwka Soboń II miejsce.  Dzieci zostały przygotowane rzez panie Annę Zelek i Dorotę Mostowską.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!