Świetlicowy konkurs  – „Świętokrzyskie jakie cudne”

03.04.2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego pt. „Świętokrzyskie jakie cudne”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III. Jego celem było uwrażliwienie uczniów na piękno otaczającej okolicy, promowanie województwa świętokrzyskiego, popularyzację wiedzy o regionie świętokrzyskim oraz rozwijanie zdolności manualnych uczniów. Zadanie uczestników konkursu polegało na  wykonaniu ilustracji promującej województwo Świętokrzyskie, które według uczniów jest najbardziej urokliwe i stanowi wizytówkę naszego województwa.

Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce – Antoni Pastuszka kl. II D
  • II miejsce – Joanna Skóra  kl. III A
  • III miejsce – Natalia Jończyk  kl. II C oraz Karolina Gajda kl. II C

Organizatorkami konkursu były Panie: Magdalena Iwan, Katarzyna Kaczor, Aleksandra Jas, Dorota Mostowska, które wręczyły uczestnikom pamiątkowe nagrody i dyplomy.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!!