Świetlicowy konkurs pt. „Pisanki, kraszanki, jajka malowane…”

13.04.2022 r. odbył się świetlicowy konkurs wielkanocny pt. „Pisanki, kraszanki, jajka malowane…”. Celem konkursu było kultywowanie jednej z najpiękniejszych tradycji Świąt Wielkanocnych – malowanie jajek. Zanim przystąpiliśmy do konkursu zapoznaliśmy się z metodami zdobienia wielkanocnych jaj. Uczniowie artystycznie wykonali piękne pisanki.  Wszyscy zgodnie stwierdzili, że najważniejsza jest świetna zabawa, która niewątpliwie towarzyszyła dzieciom podczas tego przedsięwzięcia. Jury miało bardzo trudny wybór, ponieważ każda pisanka była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Laureatkami konkursu zostały:

• I miejsce – Emilia Poniewierska kl. I B
  • II miejsce – Maria Niedbał – kl. III C
  • III miejsce – Małgorzata Ziembicka – kl. III B

Organizatorkami konkursu były Panie M. Iwan oraz K. Kaczor. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Serdecznie gratulujemy.