Świetlicowy konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne ferie zimowe”

Konkurs skierowany był do uczniów klas I uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej. Zadanie uczestników konkursu polegało na samodzielnym wykonaniu płaskiej pracy plastycznej techniką dowolną, format A4. Tematyka: Aktywna oraz bezpieczna zabawa w czasie ferii zimowych. Pracę plastyczną należało dostarczyć do świetlicy szkolnej – termin do 23 stycznia.

Jury oceniając prace brało pod uwagę estetykę wykonania oraz  pomysłowość autora. Komisja konkursowa miała jak zawsze twardy orzech do zgryzienia. Spośród zebranych prac plastycznych jury wyłoniło następujących laureatów:

• I miejsce – Aleksandra Lisowiec – kl. I a
  • II miejsce – Antonina Jamrożek – kl. I c oraz Marcelina Kowalczyk – kl. I e
  • III miejsce – Miłosz Mróz – kl. I e

Organizatorki konkursu Pani Katarzyna Kaczor, Pani Magdalena Iwan oraz Pani Daria Lelas

z przyjemnością wręczyły dyplomy i upominki laureatom. Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!