Świąteczny Konkurs Plastyczno – Techniczny w Świetlicy Wspierająco-Integrującej „PLUS” – „ Ozdoba wielkanocna”

Dnia 12 kwietnia 2022 r. w świetlicy Wspierająco – Integrującej „PLUS” odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.

Zadaniem każdego  uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie ozdoby wielkanocnej dowolną techniką plastyczną. Do konkursu przystąpiło wiele uczniów z naszej szkoły, jednak tylko 2 uczennicom udało się zdobyć zaszczytne 1miejsce.

Wyniki konkursu:

I miejsce –  Natalia Wolańska i Lena Gąsiorek z klasy 3 b – opiekę nad zdolnymi uczennicami sprawowała Pani Dorota Mostowska.

Dziewczynkom serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!