Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w Świetlicy Wspierająco-Integrującej „PLUS” w Kielcach pt. „PORTRET UKOCHANEJ MAMY”

Dnia 23 maja 2024 r. w świetlicy Wspierająco – Integrującej „PLUS” odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pt. „PORTRET UKOCHANEJ MAMY”.

Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie pracy tematycznej, dowolną techniką w formacie od A3 do A2. Do konkursu przystąpiło kilka dziewczynek z naszej szkoły. Jednak tylko jednej z nich – Lilianie Kozakowskiej z klasy 3A, udało się zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce.

Lilianie serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Uczennica została przygotowana do konkursu przez Panie: Monikę Oworuszko i Dorotę Mostowską.