KONKURS W RAMACH AKCJI GORĄCZKA ZŁOTA PCK

Konkurs polegał na zebraniu jak największej wagi „złotych” monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy.

W ramach Konkursu „Gorączka Złota” od 3 marca do 24 maja, w naszej świetlicy pojawiła się „błyszcząca skrzyneczka”. Świetliczaki mogły wrzucać do niej „złote” monety o nominałach 1, 2 i 5 groszy.

Dzięki zaangażowaniu darczyńców z całej Polski, drobne monety zamieniają się w „tony złota”, które pomagają najmłodszym, zapobiegają wykluczeniu społecznemu i stwarzają szansę na lepszy start w dorosłość. Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom, dofinansowując między innymi: letni wypoczynek, ciepłe posiłki w szkołach, wyprawki szkolne, a także pomoce naukowe.

Nasze Świetliczaki  z wielkim zaangażowaniem włączyły się w akcję charytatywną „Gorączka Złota”. Udało nam się zebrać około 10 kg złotych monet!! Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za trud  i zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na podsumowanie konkursu, które zostanie ogłoszone 30 czerwca 2024r.

Akcję koordynowały Panie: Magdalena Iwan, Katarzyna Kaczor oraz Dorota Mostowska.