Kolędowanie z seniorami

Dnia 16.01.2020r. dzieci z świetlicowego kółka teatralnego i uczniowie  klasy III c odwiedzili  wraz z wychowawcami  Klub Seniora na os. Świętokrzyskim w Kielcach. Seniorzy ubrani w ludowe stroje, pięknie recytowali wiersze o Bożym Narodzeniu, śpiewali kolędy i pastorałki. Po wysłuchaniu repertuaru Seniorów przyszedł czas na zaprezentowanie umiejętności artystycznych naszych uczniów. Nie zabrało takich kolęd jak: „Cicha noc”,  „Dzisiaj w Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”… Podczas występu seniorzy nie kryli wzruszenia i z radością włączyli się do kolędowania. Cieszymy się bardzo gdyż wnieśliśmy wiele szczęścia do zaprzyjaźnionego Klubu Seniora.

Czas spędzony z seniorami upłynął w bardzo miłej i radosnej atmosferze i pozostanie długo w naszych sercach.