Europejski Tydzień Ruchu – Move Week Poland

W dniach 27 maja do 7 czerwca już po raz drugi nasza świetlica aktywnie uczestniczyła w trzynastej edycji Europejskiego Tygodnia Ruchu – Move Week Poland stając się częścią wielkiego międzynarodowego wydarzenia.

Jego celem jest promowanie korzyści płynących z aktywnego stylu życia. Świetliczanki uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach fizycznych. Korzystaliśmy z Planu Aktywnych Przerw, który przygotowała Akademia Krokieta i Lamy, zapewniliśmy dzieciom ruchową przerwę w czasie zajęć, poranną gimnastykę, zorganizowaliśmy zawody sportowe. Wspieramy zdrowy styl życia oraz rozwijamy zainteresowanie aktywnością fizyczna. Widać było, ze ćwiczenia sprawiały dzieciom dużo radości. Udział w tym wydarzeniu był dla wszystkich świetną zabawą.