Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci z naszej świetlicy brały udział w zajęciach edukacyjnych  poświęconych pracy nauczyciela. W ramach zajęć wychowawcy wyświetlili dzieciom film edukacyjny pt. „Dzień Edukacji Narodowej”. Świetliki zapoznały się z historią powstania Dnia Edukacji Narodowej. Dowiedziały się jak bardzo trudna i odpowiedzialna jest praca nauczyciela. Następnie dzieci zgodnie stwierdziły, że szacunek należy się wszystkim osobom pracującym w naszej szkole.

Podczas zajęć plastycznych mali artyści wykonali piękne laurki dla swoich nauczycieli.

Podjęte działania miały na celu kształtowanie więzi emocjonalnej miedzy dziećmi, a nauczycielami oraz postawy szacunku wobec wszystkich osób pracujących w szkole.