Zbiórka dla powodzian

Miasto Kielce wraz z Instytucjami Charytatywnymi ogłosiło zbiórkę dla mieszkańców Polski południowo –zachodniej, którzy ucierpieli na skutek ogromnej tragedii. Zachęcamy do składania darów rzeczowych w naszej szkole.

Apelujemy o żywność z długim terminem ważności — suchą, hermetycznie pakowaną, wodę pitną 5 l, środki czystości. Zbierane są także artykuły dla zwierząt, zwłaszcza żywność. Organizatorzy akcji zachęcają także do przynoszenia nowych, nieużywanych ręczników oraz koców, środków higienicznych oraz środków czystości, które przydadzą się na później, gdy woda już opadnie. Punkt zbiórki znajduje się przy wejściu do szkoły w strefie Rodzica. Prosimy jak zwykle zostawić informacje od kogo są dary u Pań na portierni. Dary zostaną przekazane Powodzianom poprzez Miasto Kielce, Caritas. Chętnych, którzy chcieliby pomóc w przewiezieniu zebranych rzeczy do miejsc zbiórek prosimy o pozostawienie kontaktu również u Pań na portierni. Dziękujemy za okazane wsparcie i solidarność.