Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie chemicznym!

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu plakatu na temat jednego pierwiastka układu okresowego. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 7-8.

Regulamin konkursu i wymogi techniczne:

1. Przed przystąpieniem do pracy każdy uczestnik konkursu musi się zgłosić do nauczyciela chemii w celu wylosowania pierwiastka.
  2. Plakat ma mieć wielkość kartki formatu A4 w układzie pionowym, na plakacie muszą się znaleźć: symbol i nazwa pierwiastkaliczba atomowa, masa atomowa, elektroujemność oraz zastosowanie pierwiastka, przedstawione w sposób schematyczny a równocześnie interesujący.
  3. Technika wykonania prac dowolna.
  4. Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) należy oddać do dnia 08.12.2023r. do nauczyciela chemii.

Ocenie podlegać będą: poprawność wykonania pracy, jakość, staranność oraz pomysłowość wykonania.

Wykonane przez uczestników konkursu plakaty posłużą do stworzenia Szkolnego Układu Okresowego Pierwiastków.

ZAPRASZAMY DO UDZIALU W KONKURSIE