Wycieczka integracyjna klasy IV d i IV e

Nasi czwartoklasiści rozpoczęli drugi etap edukacji szkolnej. W ramach integracji klasowej wraz z wychowawcami i nauczycielem współorganizatorem udali się na wycieczkę do ośrodka Kuźnica w Sielpi Wielkiej. Na powitanie czekała na nich słodka niespodzianka naleśniki i racuchy z jabłkami przygotowana przez tatę Laury p. Macieja Bugajskiego.

W sielskiej atmosferze, przy pięknych promieniach słońca grali w kręgle, w mini golfa, bawili się na placu zabaw i na boisku. Przy dźwiękach muzyki tańczyli i śpiewali swoje ulubione piosenki. Po zabawie przyszedł czas na spacer ścieżką zdrowia a na koniec pożywny posiłek kiełbaska z grilla i zdrowa sałatka. Czwartoklasiści mieli okazje poznać się jeszcze lepiej, pobawić się razem i dzięki temu, czas jaki spędzili na wycieczce minął błyskawicznie. W doskonałych nastrojach oraz w przekonaniu, jak dobrze być uczniem czwartej klasy, wrócili do swojej ulubionej szkoły.