Wycieczka integracyjna do Mandorii – 6a i 5a

Mandoria to największy park rozrywki w Europie znajdujący się pod zadaszeniem; miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Oprócz głównych atrakcji na uczniów klas 6a i 5a czekały liczne gry zręcznościowe oraz ciekawe zakamarki, np. labirynt luster. To urocze bajkowe miasteczko zapewniło uczestnikom wycieczki wspaniałą zabawę i wiele ekscytujących przeżyć.

Największym powodzeniem cieszyły się karuzele, rollercoastery, gigantyczne zjeżdżalnie, szalupy i strzelnica. Po wyczerpujących atrakcjach uczniowie wraz z opiekunami skorzystali z oferty gastronomicznej
i wspólnie zjedli pyszny obiad. Wycieczka miała na celu przede wszystkim integrację oddziałów klasowych oraz zapewnienie im innowacyjnej formy rozrywki. Droga powrotna obfitowała w ogrom pozytywnych wrażeń; wspólne rozmowy sprzyjały nawiązywaniu nowych znajomości wśród uczestników.